5. ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ ПРИ РОБОТІ ІЗ ЗАСОБОМ

5.1. Приготування робочих розчинів засобу і роботу із засобом проводити в  приміщенні, яке забезпечене питною водою та каналізацією.

5.2. При роботу із засобом необхідно дотримуватись правил особистої гігієни. Забороняється пити, палити та приймати їжу на робочому місці.

5.3. При використанні робочих розчинів засобу „Стерил-С”  потрібне застосування засобів індивідуального захисту згідно офіційно діючих в Україні нормативно-методичних документів.

5.4. Уникати розбризкування засобу, попадання в очі,  на шкіру, не приймати всередину!

5.5. До роботи із засобом не допускаються вагітні жінки та жінки, що годують немовлят, особи з ушкодженням шкіри та ті, що мають підвищену чутливість до хімічних речовин.

5.6. Під впливом прямого сонячного світла і тепла відбувається розпад перекисних складових засобу з виділенням кисню, який стимулює горіння. Не перевертать тару!

5.6. У повітрі робочої зони при зважування та під час приготування робочих розчинів засобу можливе надходження „Стерил-С” у вигляді порошку (пил).

Відпрацьовані робочі розчини засобу „Стерил-С” є цілком біологічно розчинними і не вимагають спеціальної утилізації. Зливаються у каналізацію.

Читати далі Пакування, транспортування, зберігання